ŚLUBOWANIE KLAS PIERWSZYCH

W świąteczny poranek 14 października 2014 r. (Dzień Edukacji Narodowej) 6. i 7.latki  z naszej szkoły złożyły uroczyste ślubowanie i zostały pasowane na uczniów Samorządowej Szkoły Podstawowej nr 4 im. Polskich Podróżników. Zaproszeni rodzice i dziadkowie obejrzeli program artystyczny przygotowany i zaprezentowany przez pierwszoklasistów. Uroczystość zakończyła się wspólnym zdjęciem uczniów oraz tradycyjnym posadzeniem przy szkole klasowego drzewka.

lightboxlightboxlightboxlightbox

lightboxlightbox

lightbox

 

lightboxlightboxlightbox

lightboxlightboxlightboxlightboxlightboxlightboxlightboxlightboxlightboxlightboxlightboxlightboxlightboxlightboxlightboxlightboxlightboxlightbox

lightboxlightboxlightbox

lightboxlightboxlightbox

lightboxlightboxlightboxlightboxlightbox

Bożena Tomaszewska, Iza Wierzchowska ( 15.10.2014r.)

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

 

           Klasa III d z wychowawcą oraz chór szkolny z jego opiekunem wspólnie przygotowali część artystyczną z okazji Dnia Komisji Edukacji Narodowej. Uczniowie przywitali zebranych, przedstawili krótką historię KEN, a następnie  odgrywali scenki, recytowali wiersze oraz śpiewali piosenki. Na koniec  uczeń klasy III d w imieniu całej społeczności uczniowskiej wszystkim pracownikom szkoły złożył  najserdeczniejsze życzenia spokojnej pracy, satysfakcji z niej płynącej, dobrego zdrowia i samopoczucia, spełnienia marzeń i realizacji zawodowych planów; przeprosił za wszystkie kłopoty z uczniami związane, obiecał poprawę zachowania oraz podziękował Pedagogom za ich ogromne serca.

lightbox

lightboxlightboxlightboxlightboxlightboxlightboxlightbox

 

 

M. Tyburska ( 14.10.2014r.)

 

ŻYCZENIA DLA NAUCZYCIELI

Dziękujemy za wszystkie starania, które wkładacie w nasze wychowanie i edukację.

Wierzymy,że Wasz wysiłek uczyni z nas ludzi mądrych i szlachetnych.

Dziękujemy za codzienne, niezwykle trudne i mozolne budowanie naszych wnętrz.

Zdajemy sobie sprawę,że na efekty Waszej pracy trzeba będzie czekać długo i cierpliwie, ale przyjdzie czas, kiedy stanie się ona widoczna.

Dlatego jeszcze raz za wszystko dziękujemy i składamy najserdeczniejsze życzenia.

KLASA VB

 

 

KL. IIIb

Dzień Chłopaka klasa IIIb uczciła wspólnym wyjściem na pizzę...

lightbox

lightboxlightboxlightboxlightbox

Edyta Witkowska

KL.I D

Oto nasze pierwsze obchody Dnia Chłopca w szkole - chłopcy z kl. Id otrzymali świąteczne laurki i słodkie upominki. Dziewczynki złozyły i zaśpiewały tradycyjne "100 lat".

lightbox

Mariola Garbino

Drodzy rodzice i uczniowie.

 

 W związku z licznymi prośbami o odzyskanie haseł i loginów (nazw użytkownika) na e-nauczanie i e-dziennik bardzo proszę o podanie swoich adresów e-mail w ustawieniach wyżej wymienionych serwisów.

 

Dla e-nauczanie klikamy w przycisk "konfiguracja"

lightbox

 

a następni wpisujemy swój adres e-mail i klikamy na poniższy przycisk "Zmień"

 

 

lightbox

 

 

W przypadku zagubienia hasła do e-nauczanie wystarczy kliknąć w oknie logowania na przycisk "przypomnij hasło" (znajduje się nad przyciskiem "zaloguj") i podać swój login, następnie postępować wg dalszych instrukcji.

 

Do prawidłowej pracy serwisu e-nauczanie niezbędny jest aktualny program Adobe Flash Player

 

 

W przypadku e-dziennika po zalogowaniu najeżdżamy myszką na zakładkę "Moje konto" następnie klikamy na przycisk "Ustawienia dostępu" i w oknie "nowy adres" podaję swój e-mail. Następnie tradycyjnie klikam na "zmień adres e-mai"

 

lightbox

W przypadku zagubienia hasła do e-dziennika wystarczy kliknąć w oknie logowania na przycisk "przypomnienie hasła" i podać adres e-mail podany przez nas w ustawieniach, następnie postępować wg dalszych instrukcji.

Powodzenia

Rynkowski Sebastian

Piknik rodzinny kl Ie w Dziarnówku

Integracja dla każdego ucznia, który rozpoczyna swoją naukę jak i dla rodzica oraz wychowawcy jest nie tylko podwaliną do doskonałej współpracy, ale również świetnym momentem adaptacji wszystkich w/w członków społeczności szkolnej. Dlatego też został zorganizowany piknik rodzinny uczniów klasy Ie w Dziarnówku, który odbył się 14 września. Wychowawca p. Justyna Lewandowska bardzo dziękuje iławskiemu nadleśnictwu
za udostępnienie wiaty edukacyjnej oraz wszystkim zaangażowanym rodzinom w to przedsięwzięcie.

lightboxlightboxlightboxlightboxlightboxlightboxlightboxlightboxlightboxlightboxlightboxlightboxlightboxlightboxlightbox

 

Justyna Lewandowska

SPOTKANIE Z OGÓLNOPOLSKĄ SZKOŁĄ TAŃCA

Taniec kształtuje pozytywne postawy i prawidłową sylwetkę, staje się pasją,redukuje nadmiar energii u dzieci. Zajęcia z savoir - vivre'u pozwalają czuć się pewnie w różnych sytuacjach oraz łatwiej nawiązywać kontakt z rówieśnikami z otoczenia. W zawiązku z tym w naszej szkole odbyły się w dniu 18.09.2014r. spotkania z przedstawicielami Ogólnopolskiej Szkoły Tańca i Dobrych Manier, które miały zachęcić naszych wychowanków do tej formy ruchu.

lightboxlightboxlightboxlightboxlightboxlightboxlightbox

Izabela Wierzchowska( 24.09.2014r.)

Wyprawka Szkolna 2014, Stypendium Szkolne 2014

Zebrania z rodzicami w zakładce dla rodziców => kliknij tutaj

 

23.09.2014, Damian Fijałkowi

UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2014/2015

lightboxlightboxlightboxlightboxlightboxlightboxlightboxlightboxlightboxlightboxlightboxlightboxlightboxlightboxlightboxlightboxlightboxlightboxlightboxlightbox

Izabela Wierzchowska(01.09.2014r.)

Zapraszamy
do multimedialnej podróży, która ułatwi poznanie naszej szkoły... 
(kliknij tutaj)


Przydatne linki:


Kalendarz na stronę


Zaprzyjaźniona szkoła:
im.Polskich Podróżników
w Aleksandrowie Kujawskim
[ Cookies - info ]Oprogramowanie CMS: DragoN-NogarD © ( www: http://nogard.pl )